W swojej ofercie posiadamy samochody dostawcze o szerokim przeznaczeniu, które można wykorzystać w każdych warunkach. Jesteśmy firmą, która świadczy swoje usługi na terenie Krakowa i nie tylko, specjalizujemy się tylko i wyłącznie na wynajmie samochodów dostawczych przez co doskonale znamy się na rzeczy i rozumiemy potrzeby naszych klientów. Z taką samą starannością i dbałością traktujemy klienta biznesowego jak i prywatnego. Dobieramy samochód wedle potrzeb naszych klientów.

Wszystkie samochody, które posiadamy na terenie miasta Krakowa są przystosowane do wyjazdów zagranicznych posiadają aktualne badania techniczne, ubezpieczenie EUROPA plus, przeglądy UDT ponadto nasze samochody są przystosowane by móc w pełni wykorzystać ładowność samochodu do 3.5t Dmc. Przez co każdy klient bez problemu przewiezie swój ładunek korzystając z uprawnień prawa jazdy kat. B

Oferujemy samochody typu:

  • Furgon (blaszak)
  • Kontener z windą
  • Plandeka z kabiną sypialną i webasto
  • Wywrotka - skrzynia trójstronna(kiper)
  • Laweta

Furgon
(blaszak)

Samochody typu furgon (blaszaki) posiadają wzmocnione tylne zawieszenia, które stanowią dodatkową amortyzację dla samochodów dostawczych. Z tego powodu wykorzystuje się je przede wszystkim do przewożenia ciężkich ładunków.

Kontener(izoterma) z windą

Kontenery z windami pozwalają na komfortowy, w pełni bezpieczny rozładunek. Właśnie dlatego polecane są podczas przewożenia przedmiotów o niestandardowych wymiarach, niewygodnych podczas klasycznego wyładunku.

Plandeka z kabiną sypialną i webasto

Auta wyposażone w kabinę sypialną oraz webasto, doskonale sprawdzają się podczas kilkudniowych tras. Kierowcy nie muszą bowiem szukać motelu, w którym spędzą noc, a funkcja webasto pozwala utrzymać dodatnią temperaturę w aucie – także zimą.

Wywrotka - skrzynia trójstronna(kiper)

Wywrotka trójstronna pozwala na wygodne przewożenie głównie materiałów budowlanych. Dzięki możliwościom niestandardowego rozładunku, doskonale sprawdzi się na wszelkiego typu budowach czy placach. Polecana klientom firmowym i indywidualnym!

Laweta

Wynajmując w pełni bezpieczną lawetę, mogą Państwo przetransportować zepsute samochody lub auta zakupione w innym mieście – czy nawet kraju. To atrakcyjna cenowo oferta, która wypada znacznie korzystniej niż w firmach usługowych, o podobnym profilu.

Nasze auta dostawcze:

PEUGEOT BOXER PLANDEKA

Samochód Peugeot Boxer Plandeka wyposażony jest w specjalną kabinę sypialną i webasto. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzają się podczas długich, kilkudniowych wyjazdów (zwłaszcza zimą), które wymagają odpoczynku kierowcy.


FORD TRANSIT KONTENER Z WINDĄ

Samochód 3

Samochód FORD TRANSIT KONTENER Z WINDĄ , jak sama nazwa wskazuje – wyposażony jest w specjalną windę. Pozwala ona na bezpieczne rozładowanie ciężkich przesyłek i ładunków, które mogłyby sprawiać problemy podczas zwyczajnego wyładunku.Peugeot Boxer Furgon

Samochód Peugeot Boxer Furgon, L4H3 posiada wzmocnione tylne zawieszenie, dzięki czemu jest przeznaczony do przewożenia nawet bardzo ciężkich ładunków. Systemy ABS, ESP, AFU gwarantują najwyższe bezpieczeństwo podczas jazdy.