Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Od wielu lat, firma Trans-Luke, z siedzibą w mieście Krakow, działa prężnie na polskim rynku, oferując wynajem samochodow dostawczych. Usługi te świadczy jako profesjonalna, doświadczona wypożyczalnia busów i aut. Dysponując szeroką ofertą pojazdów, dokładają wszelkich starań, aby samochody dostawcze były zawsze dostępne, na każde Państwa życzenie.

Wszystkie samochody dostawcze, dostępne w ofercie, posiadają aktualne badania wystawione na podstawie kompleksowych przeglądów serwisowych. W cenę wliczone jest także ubezpieczenie samochodu. Dodatkowo, aby zapewnić najwyższą satysfakcję oraz bezpieczeństwo, dużą uwagę przywiązuje się do stanu technicznego aut dostawczych, oddawanych na wynajem, i dba o to, by spełniały niezbędne normy europejskie. To sprawia, że samochody są nie tylko ekonomiczne, ale też pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Trans-Luke – Kraków, kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych z całego kraju, jak i przedsiębiorstw polskich oraz firm zagranicznych. Atrakcyjne ceny, przy zachowaniu odpowiednich standardów, pozwalają na wynajem samochodów dostawczych tanio, szybko i wygodnie! Właśnie dlatego wypożyczalnia busów i aut dostawczych, Trans-Luke Krakow, posiada tak szerokie grono wiernych klientów, którzy wracają, by ponownie skorzystać z jej usług.

Siedziba firmy znajduje się w mieście Kraków, tuż przy autostradzie A4, 6 km od centrum. Profesjonalny zespół działa przez całą dobę, gwarantując obsługę przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Każde Państwa zlecenie, traktowane jest w sposób indywidualny. Z myślą o Państwa cennym czasie, zdecydowanie ograniczono formalności do minimum. Dodatkowo, w zależności od bieżących potrzeb klientów, istnieje możliwość ponadstandardowego dopasowania samochodu.

Nasze samochody:

Złóż swoje zamówienie!

Wypozyczalnia samochodow dostawczych Trans-Luke Krakow

Działa w trybie 24/7! Dzięki temu – o każdej porze dnia i nocy, mogą Państwo zrealizować zlecenie. Jeszcze nigdy wcześniej, wynajem samochodu dostawczego, nie był na tyle prosty!